4 900 kr
Avslutas: 01 JUL 20:46
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Bordslampa
nr. 495258

Bordslampa, bemålad brons, 1900-talets första hälft, troligtvis Österrike, höjd 44 cm

Kondition: Ytslitage, ett blad saknas på den mindre palmen

Budhistorik (53 bud)
39685 2020-07-01 20:43:20 4 900 kr
39481 2020-07-01 20:41:54 4 800 kr
39685 2020-07-01 20:38:44 4 700 kr
39481 2020-07-01 20:40:37 4 700 kr
39685 2020-07-01 20:38:44 4 600 kr
39481 2020-07-01 20:39:52 4 500 kr
39685 2020-07-01 20:36:13 4 400 kr
39481 2020-07-01 20:37:53 4 300 kr
39685 2020-07-01 20:35:16 4 200 kr
19533 2020-07-01 20:35:18 4 200 kr
39685 2020-07-01 20:33:55 4 100 kr
19533 2020-07-01 20:34:58 4 000 kr
39685 2020-07-01 20:32:29 3 900 kr
19533 2020-07-01 20:33:10 3 900 kr
39685 2020-07-01 20:32:29 3 800 kr
19533 2020-07-01 20:32:34 3 700 kr
39685 2020-07-01 20:26:59 3 600 kr
39481 2020-07-01 20:32:05 3 500 kr
39685 2020-07-01 20:26:59 3 400 kr
19533 2020-07-01 20:31:23 3 300 kr
39685 2020-07-01 20:26:59 3 000 kr
19533 2020-07-01 20:30:41 2 900 kr
39685 2020-07-01 20:26:59 2 600 kr
19533 2020-07-01 20:30:13 2 500 kr
39685 2020-07-01 20:26:59 2 100 kr
19533 2020-07-01 20:29:55 2 000 kr
39685 2020-07-01 20:26:59 1 800 kr
25983 2020-07-01 20:29:40 1 700 kr
39685 2020-07-01 20:26:59 1 500 kr
18289 2020-07-01 20:27:49 1 400 kr
39685 2020-07-01 20:26:59 1 300 kr
18289 2020-07-01 20:27:30 1 200 kr
39685 2020-07-01 20:26:59 1 100 kr
39481 2020-07-01 19:30:14 1 000 kr
39481 2020-07-01 19:30:14 950 kr
18289 2020-07-01 20:26:55 900 kr
39481 2020-07-01 19:30:14 850 kr
18289 2020-07-01 20:26:44 800 kr
39481 2020-07-01 19:30:14 750 kr
18289 2020-07-01 20:26:37 700 kr
39481 2020-07-01 19:24:34 500 kr
23246 2020-07-01 00:08:58 450 kr
49669 2020-06-28 17:36:57 400 kr
54170 2020-06-28 17:02:47 350 kr
50864 2020-06-27 21:06:44 300 kr
40812 2020-06-26 10:34:32 250 kr
28964 2020-06-24 20:43:36 200 kr
40960 2020-06-25 18:34:28 175 kr
28964 2020-06-24 20:43:36 150 kr
18289 2020-06-24 23:24:41 125 kr
28964 2020-06-24 20:43:36 100 kr
40960 2020-06-24 23:21:13 75 kr
28964 2020-06-24 20:43:36 50 kr