300 kr
Avslutas: 01 JUL 21:00
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Shaker Alessi
nr. 495274

Shaker Alessi, Design: Luigi Massoni och Carlo Mazzeri, 19/2000-tal, rostfritt, 0,5L, H=20

Kondition: Bruksslitage, repor

48887 2020-07-01 20:54:21 300 kr
52465 2020-07-01 20:55:42 300 kr
48887 2020-07-01 20:54:21 250 kr
52465 2020-07-01 20:00:56 200 kr
52465 2020-06-30 21:01:13 175 kr
41501 2020-06-26 00:04:16 150 kr
52465 2020-06-30 21:01:08 125 kr
41501 2020-06-26 00:04:16 100 kr
77 2020-06-25 22:12:11 75 kr
5520 2020-06-24 22:04:59 50 kr