950 kr
Avslutas: 01 JUL 21:18
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Dekorelement
nr. 495297

Dekorelement, bronserad ek, 1800-tal, höjd 44 cm

Kondition: Senare bronsering, lagning

Budhistorik (18 bud)
49073 2020-07-01 19:12:16 950 kr
35943 2020-07-01 20:27:27 900 kr
49073 2020-07-01 19:12:16 850 kr
34019 2020-07-01 19:31:54 800 kr
49073 2020-07-01 19:12:16 650 kr
34019 2020-07-01 19:01:21 600 kr
49073 2020-07-01 19:12:04 600 kr
34019 2020-07-01 18:57:52 550 kr
35943 2020-07-01 10:01:52 500 kr
34019 2020-07-01 18:57:48 500 kr
35943 2020-07-01 10:01:52 250 kr
16137 2020-06-28 19:45:53 200 kr
49073 2020-06-28 15:06:18 175 kr
23801 2020-06-25 21:27:05 150 kr
39957 2020-06-25 09:27:53 125 kr
21273 2020-06-25 07:19:15 100 kr
52308 2020-06-24 21:49:54 75 kr
47051 2020-06-24 21:24:09 50 kr