450 kr
Avslutas: 01 JUL 21:26
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  100 kr
Fotogenlampor
nr. 495301

Fotogenlampor, pianoljusstakar mm, 18 och 1900-tal, en lampa med senare elektrifiering, höjd 50 cm och lägre

Kondition: Senare bemålning, bruksslitage

20711 2020-07-01 19:23:11 450 kr
39876 2020-06-29 10:51:15 400 kr
20711 2020-07-01 19:23:07 350 kr
39876 2020-06-28 20:24:42 300 kr
42694 2020-06-29 08:00:50 250 kr
39876 2020-06-25 08:46:52 200 kr
357 2020-06-28 13:00:02 200 kr
39876 2020-06-25 08:46:52 175 kr
35765 2020-06-24 21:31:38 150 kr
35765 2020-06-24 21:31:38 50 kr