500 kr
Avslutas: 02 JUL 19:04
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Målarlådor
nr. 495305

Målarlådor 2 st + diverse tillbehör, bla slagmetall och bladsilver, 1900-talets första hälft, längd 45 cm och mindre

Kondition: Bruksslitage

5788 2020-07-02 19:00:54 500 kr
31306 2020-07-01 09:39:53 450 kr
31306 2020-07-01 09:39:53 350 kr
24849 2020-07-02 18:52:08 300 kr
31306 2020-07-01 09:39:53 250 kr
608 2020-07-01 21:33:15 200 kr
31306 2020-06-25 19:52:32 125 kr
8579 2020-07-01 08:05:09 100 kr
31306 2020-06-25 19:52:20 75 kr
33945 2020-06-25 19:27:26 50 kr