150 kr

Avslutas: 02 JUL 21:06
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
12h, 9m, 36s
Karaff
nr. 495498

Karaff "Kaptenskaraff",Sunwind Producs AB, skrin, ljusstakar flaskor mm, höjd 32 cm och lägre

Kondition: Skrin med bucklor, bruksslitage

58536 2020-07-01 18:36:22 150 kr
57659 2020-06-26 19:21:10 125 kr
47051 2020-06-26 11:22:11 100 kr
49612 2020-06-26 01:43:17 75 kr
36709 2020-06-25 21:59:54 50 kr