850 kr
Avslutas: 03 JUL 19:38
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Modelljärnväg Fleischmann
nr. 495568

Modelljärnväg Fleischmann, 1950-tal

Kondition: Bruksslitage, ej testat

Budhistorik (20 bud)
53876 2020-07-03 19:35:16 850 kr
17206 2020-07-03 19:21:50 800 kr
53876 2020-07-03 19:05:11 750 kr
17206 2020-07-03 08:49:00 700 kr
53876 2020-07-03 19:04:56 650 kr
17206 2020-07-03 08:48:21 600 kr
34050 2020-07-02 08:32:33 550 kr
29873 2020-06-29 19:14:20 500 kr
34050 2020-07-02 08:32:30 450 kr
29873 2020-06-29 19:14:20 400 kr
17206 2020-06-29 16:27:06 350 kr
29873 2020-06-28 19:26:35 300 kr
56436 2020-06-28 17:02:53 250 kr
7369 2020-06-28 00:54:24 200 kr
56436 2020-06-28 17:02:45 175 kr
7369 2020-06-28 00:54:24 150 kr
40960 2020-06-28 08:53:15 125 kr
7369 2020-06-28 00:54:24 100 kr
34050 2020-06-26 22:39:27 75 kr
55380 2020-06-26 21:15:31 50 kr