1 500 kr
Avslutas: 03 JUL 19:42
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  200 kr
Trädgårdssoffa
nr. 495570

Trädgårdssoffa med gjutjärnsgavlar, Märkt: Kallinge, 1900-talets första hälft, L=135 H=80 Dj=60

Kondition: Bruksslitage, gavlarna ommålade, avslag i en gavel

Budhistorik (30 bud)
25338 2020-07-01 23:01:16 1 500 kr
54709 2020-07-01 23:26:44 1 400 kr
25338 2020-07-01 23:01:16 1 300 kr
40994 2020-06-30 13:20:32 1 200 kr
57388 2020-06-27 19:03:25 1 100 kr
40994 2020-06-29 13:57:59 1 100 kr
57388 2020-06-27 19:03:25 1 000 kr
40994 2020-06-29 10:03:47 950 kr
57388 2020-06-27 19:03:09 900 kr
47619 2020-06-27 18:32:09 850 kr
57388 2020-06-27 17:36:09 800 kr
47619 2020-06-27 18:32:05 750 kr
57388 2020-06-27 17:36:09 700 kr
47619 2020-06-27 18:32:02 650 kr
57388 2020-06-27 17:36:09 600 kr
47619 2020-06-27 18:31:59 550 kr
57388 2020-06-27 17:36:09 500 kr
47619 2020-06-27 18:31:56 450 kr
57388 2020-06-27 17:36:09 400 kr
47619 2020-06-27 18:31:53 350 kr
57388 2020-06-27 17:35:26 300 kr
47619 2020-06-27 11:33:55 250 kr
36998 2020-06-27 00:01:09 200 kr
37758 2020-06-27 05:35:52 200 kr
36998 2020-06-27 00:01:09 175 kr
40994 2020-06-26 23:38:39 150 kr
47619 2020-06-26 21:40:30 125 kr
40624 2020-06-26 21:17:28 100 kr
45560 2020-06-26 21:14:48 75 kr
47619 2020-06-26 19:46:22 50 kr