450 kr
Avslutas: 03 JUL 19:50
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  150 kr
Hatthyllor
nr. 495574

Hatthyllor 2st, bla Essem-hyllan, 1900-tal, L=100

Kondition: Bruksslitage

47315 2020-06-27 20:50:24 450 kr
51393 2020-07-03 18:24:35 400 kr
47315 2020-06-27 20:50:24 350 kr
4501 2020-07-03 08:54:16 300 kr
47315 2020-06-27 20:50:24 250 kr
4501 2020-07-01 19:52:36 200 kr
47315 2020-06-27 20:50:24 175 kr
26898 2020-06-28 19:54:33 150 kr
47315 2020-06-27 20:50:24 50 kr