650 kr
Avslutas: 03 JUL 20:00
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Servisdelar
nr. 495578

Servisdelar 14st, Gefle, "Vinranka", Design: Arthur Percy, L=34 och mindre

Kondition: Bruksslitage, nagg på uppläggningsfatet (L=34)

50970 2020-07-03 19:57:42 650 kr
53972 2020-07-03 19:41:55 600 kr
50970 2020-07-03 19:57:12 550 kr
53972 2020-07-03 19:41:55 500 kr
50970 2020-07-03 19:57:07 450 kr
53972 2020-07-03 19:41:55 400 kr
57267 2020-07-03 19:14:14 350 kr
20807 2020-07-03 18:28:32 300 kr
57267 2020-07-03 19:14:10 300 kr
20807 2020-07-03 18:28:32 250 kr
53972 2020-07-01 10:59:19 200 kr
57267 2020-06-30 21:44:40 175 kr
56785 2020-06-29 12:10:25 150 kr
30488 2020-06-29 00:05:41 125 kr
56785 2020-06-28 23:37:38 100 kr
47051 2020-06-26 22:20:54 75 kr
4947 2020-06-26 21:42:39 50 kr