75 kr

Avslutas: 05 JUL 20:02
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  300 kr
1d, 22h, 21m, 13s
Moraklocka
nr. 495824

Moraklocka, 1800-tal, senare bemålning, höjd 197 cm

Kondition: Bruks och åldersslitage, ej testat

58655 2020-06-29 15:49:27 75 kr
35765 2020-06-28 21:48:50 50 kr