3 700 kr
Avslutas: 05 JUL 20:20
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  300 kr
Slagbord
nr. 495912

Slagbord, allmoge, 1800-tal, furu, en låda i sargen, 167 X 100 X 78 cm

Kondition: En låda saknas, bruksslitage, sprickor, fläckar

Budhistorik (44 bud)
57889 2020-06-29 21:38:56 3 700 kr
24063 2020-07-05 11:10:58 3 600 kr
57889 2020-06-29 21:38:56 3 500 kr
24063 2020-07-05 11:10:42 3 400 kr
57889 2020-06-29 21:38:56 3 300 kr
24063 2020-07-05 11:09:33 3 200 kr
57889 2020-06-29 21:38:56 2 900 kr
24063 2020-07-05 11:08:35 2 800 kr
57889 2020-06-29 21:38:56 2 700 kr
24063 2020-07-05 11:08:10 2 600 kr
57889 2020-06-29 21:38:56 2 500 kr
24063 2020-07-05 11:07:51 2 400 kr
57889 2020-06-29 21:38:56 2 300 kr
24063 2020-07-05 11:07:39 2 200 kr
57889 2020-06-29 21:38:56 2 100 kr
56189 2020-07-04 15:13:45 2 000 kr
57889 2020-06-29 21:38:56 1 900 kr
56189 2020-07-04 15:01:27 1 800 kr
57889 2020-06-29 21:38:56 1 700 kr
56189 2020-07-04 14:59:53 1 600 kr
57889 2020-06-29 21:38:56 1 500 kr
56525 2020-06-29 22:19:35 1 400 kr
57889 2020-06-29 21:38:56 1 300 kr
56525 2020-06-29 22:19:29 1 200 kr
57889 2020-06-29 21:38:56 1 100 kr
29860 2020-06-29 21:49:45 1 000 kr
57889 2020-06-29 21:38:56 950 kr
29860 2020-06-29 21:49:34 900 kr
57889 2020-06-29 21:38:56 850 kr
29860 2020-06-29 21:49:14 800 kr
57889 2020-06-29 21:38:56 600 kr
58801 2020-06-29 21:31:04 550 kr
58801 2020-06-29 21:31:04 450 kr
29860 2020-06-29 20:51:52 400 kr
58801 2020-06-29 00:20:57 350 kr
57880 2020-06-29 08:46:52 300 kr
58801 2020-06-29 00:20:57 250 kr
57880 2020-06-28 23:02:17 200 kr
37231 2020-06-28 22:17:34 175 kr
55380 2020-06-28 21:08:07 150 kr
56525 2020-06-28 20:53:43 125 kr
21851 2020-06-28 20:41:45 100 kr
56525 2020-06-28 20:53:39 75 kr
21851 2020-06-28 20:41:45 50 kr