600 kr
Avslutas: 07 JUL 19:04
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Krus Rörstrand
nr. 496123

Krus Rörstrand, vaser, skål, 1900-tal, H=16 och mindre

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (16 bud)
34673 2020-07-07 18:41:29 600 kr
11922 2020-07-07 19:01:20 550 kr
34673 2020-07-07 18:41:29 500 kr
11922 2020-07-07 18:05:09 450 kr
47562 2020-07-06 19:10:03 400 kr
11922 2020-07-07 18:05:06 400 kr
47562 2020-07-06 19:10:03 350 kr
11922 2020-07-07 18:05:04 300 kr
47562 2020-07-06 19:10:03 250 kr
25790 2020-07-06 15:33:45 200 kr
34673 2020-07-05 14:11:57 175 kr
25790 2020-07-06 15:33:40 175 kr
34673 2020-07-05 14:11:57 125 kr
47562 2020-06-30 23:24:28 100 kr
34673 2020-06-30 22:51:32 75 kr
47051 2020-06-30 20:41:39 50 kr