125 kr
Avslutas: 07 JUL 19:43
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  600 kr
Kista
nr. 496151

Kista, allmoge, originalmålad, L = 140

Kondition: Åldersslitage, skador

2475 2020-07-07 19:13:12 125 kr
36363 2020-07-06 22:06:00 100 kr
36363 2020-07-01 23:17:17 75 kr
58655 2020-07-01 09:58:43 50 kr