750 kr
Avslutas: 05 AUG 19:12
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  100 kr
Krucifix
nr. 498707

Krucifix, gjutmassa på träkors + okänd konstnär litografi, otydligt signerad, H = 55 o mindre

Budhistorik (20 bud)
32711 2020-08-01 01:03:12 750 kr
16145 2020-07-31 09:46:03 700 kr
32711 2020-08-01 01:03:00 700 kr
16145 2020-07-31 09:45:36 650 kr
58708 2020-07-31 03:25:26 600 kr
32711 2020-07-31 00:01:08 550 kr
58708 2020-07-30 23:18:55 500 kr
16145 2020-07-30 18:27:57 450 kr
58708 2020-07-30 23:18:48 450 kr
16145 2020-07-30 18:27:57 400 kr
58708 2020-07-30 23:18:40 350 kr
16145 2020-07-30 18:27:57 300 kr
58708 2020-07-30 23:18:34 250 kr
16145 2020-07-30 18:27:57 200 kr
4540 2020-07-30 14:28:22 175 kr
16145 2020-07-30 12:27:46 150 kr
4540 2020-07-30 09:53:12 125 kr
16060 2020-07-29 22:48:02 100 kr
5877 2020-07-29 22:39:15 75 kr
58708 2020-07-29 20:55:37 50 kr