200 kr
Avslutas: 04 AUG 19:46
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Korg
nr. 498825

Korg, cykelväska, portfölj, Kameror (bla Kodak Brownie) H=40 (på cykelväskan), 1900-tal

Kondition: Bruksslitage

9017 2020-08-02 07:44:26 200 kr
1323 2020-07-30 00:31:39 175 kr
9017 2020-07-29 08:19:23 150 kr
1323 2020-07-30 00:31:13 150 kr
9017 2020-07-29 08:19:23 50 kr