400 kr
Avslutas: 04 AUG 19:48
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Bordsur
nr. 498826

Bordsur, Rokokostil, 1900-talets första hälft, nyckel, H=47

Kondition: Bruksslitage, ej testad

55927 2020-08-03 21:46:52 400 kr
23977 2020-08-01 17:34:13 350 kr
28551 2020-08-03 20:20:51 300 kr
23977 2020-08-01 17:34:13 250 kr
18075 2020-08-01 21:49:10 200 kr
23977 2020-08-01 17:33:55 175 kr
4566 2020-08-01 07:03:20 150 kr
23977 2020-08-01 17:33:51 150 kr
4566 2020-08-01 07:02:43 125 kr
28551 2020-07-30 19:21:25 100 kr
49018 2020-07-29 23:38:59 75 kr
40624 2020-07-29 08:11:51 50 kr