500 kr

Avslutas: 04 AUG 19:50
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
1d, 3h, 28m, 33s
Emaljerade
nr. 498827

Emaljerade föremål (bla Kockums), brickor 2st, 1900-tal, H=28 och mindre

Kondition: Bruksslitage

22651 2020-08-03 10:18:58 500 kr
41501 2020-08-02 23:03:14 450 kr
56354 2020-08-01 20:36:10 400 kr
1323 2020-07-30 00:32:52 350 kr
46724 2020-07-30 00:05:28 300 kr
1323 2020-07-30 00:32:41 300 kr
46724 2020-07-30 00:05:28 250 kr
49136 2020-07-29 21:33:22 200 kr
49136 2020-07-29 21:33:22 125 kr
47051 2020-07-29 20:13:26 100 kr
49136 2020-07-29 15:55:46 75 kr
49612 2020-07-28 20:11:55 50 kr