450 kr
Avslutas: 04 AUG 20:25
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Bordslampor
nr. 498921

Bordslampor 1 par, glas och mässing, H=60, 1900-talets andra hälft

Kondition: Bruksslitage

43997 2020-08-04 20:22:40 450 kr
32058 2020-08-04 20:22:27 400 kr
43997 2020-08-04 20:21:57 350 kr
32058 2020-08-04 20:21:41 300 kr
43997 2020-08-04 20:21:22 250 kr
18352 2020-08-04 20:10:13 200 kr
43997 2020-08-04 20:21:18 175 kr
18352 2020-08-04 20:10:13 150 kr
56419 2020-08-04 19:12:50 125 kr
14057 2020-08-04 10:30:05 100 kr
47051 2020-07-29 20:11:00 75 kr
32058 2020-07-29 08:29:13 50 kr