450 kr
Avslutas: 04 AUG 20:54
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Skulpturer
nr. 498937

Skulpturer i form av äpplen (trä) 2st - otydligt signerade, bokstöd (trä) i form av uppglor, bokstöd (kompositmaterial) i form tax, 19/2000-tal, H=23

Kondition: Bruksslitage

48820 2020-08-04 20:32:15 450 kr
57895 2020-08-04 20:19:15 400 kr
37483 2020-08-04 20:01:37 350 kr
23100 2020-08-03 22:31:28 300 kr
37483 2020-08-04 20:00:45 300 kr
23100 2020-08-03 22:31:28 250 kr
37483 2020-07-30 17:16:12 200 kr
51749 2020-08-03 15:00:25 200 kr
37483 2020-07-30 17:16:12 175 kr
47051 2020-08-03 10:57:54 150 kr
37483 2020-07-30 17:16:12 125 kr
47051 2020-07-29 20:08:48 100 kr
32711 2020-07-29 19:25:49 75 kr
16060 2020-07-28 21:33:38 50 kr