200 kr

Avslutas: 06 AUG 21:16
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
3d, 4h, 20m, 16s
Svärd
nr. 499387

Svärd och värjor 4st, 1900-tal, L=109

Kondition: Bruksslitage

1323 2020-07-31 11:00:50 200 kr
41499 2020-07-31 03:24:13 175 kr
1323 2020-07-30 22:45:16 150 kr
41499 2020-07-31 03:24:03 150 kr
1323 2020-07-30 22:45:16 125 kr
36709 2020-07-30 21:23:15 100 kr
36709 2020-07-30 21:23:11 50 kr