300 kr
Avslutas: 07 AUG 19:42
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Dragspel Hohner
nr. 499468

Dragspel Hohner, 1900-talets mitt, 36x29x16

Kondition: Bruksslitage

Budgivare 8 2020-08-07 19:19:43 300 kr
Budgivare 7 2020-08-07 17:40:18 250 kr
Budgivare 6 2020-08-07 16:31:57 200 kr
Budgivare 5 2020-08-07 14:26:57 175 kr
Budgivare 4 2020-08-07 10:47:40 150 kr
Budgivare 3 2020-08-07 08:56:58 125 kr
Budgivare 1 2020-08-03 20:42:16 100 kr
Budgivare 2 2020-08-02 12:34:33 75 kr
Budgivare 1 2020-08-01 21:23:35 50 kr