550 kr

Avslutas: 08 AUG 19:20
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
5d, 2h, 1m, 12s
Fickur
nr. 499607

Fickur 5st, 18/1900-tal, kedjor till fickur, D=50mm och mindre

Kondition: Bruksslitage, ej testade

37145 2020-08-02 20:12:18 550 kr
48591 2020-08-01 19:47:41 500 kr
37145 2020-08-02 20:12:14 450 kr
48591 2020-08-01 19:47:41 400 kr
39980 2020-08-02 16:00:49 350 kr
48591 2020-08-01 19:47:41 300 kr
39980 2020-08-02 16:00:33 250 kr
48591 2020-08-01 19:47:41 200 kr
25966 2020-08-01 21:30:52 175 kr
48591 2020-08-01 19:47:41 150 kr
28551 2020-08-01 20:47:39 125 kr
48591 2020-08-01 19:47:41 100 kr
28551 2020-08-01 20:47:33 75 kr
48591 2020-08-01 19:47:28 50 kr