1 600 kr
Avslutas: 18 SEP 20:17
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Månadstavlor
nr. 506520

Månadstavlor 12 st 44 X 37,5

Kondition: skador slitage

Budhistorik (26 bud)
21492 2020-09-18 20:13:13 1 600 kr
50293 2020-09-18 20:14:44 1 500 kr
21492 2020-09-18 20:13:13 1 400 kr
50293 2020-09-18 20:13:38 1 300 kr
21492 2020-09-18 20:13:13 1 200 kr
50293 2020-09-18 20:12:20 1 100 kr
53972 2020-09-18 18:32:36 1 000 kr
21492 2020-09-18 18:59:13 1 000 kr
53972 2020-09-18 18:32:36 750 kr
21492 2020-09-18 18:58:32 700 kr
53972 2020-09-17 23:00:00 650 kr
51155 2020-09-17 22:04:33 600 kr
35611 2020-09-16 06:30:04 550 kr
58078 2020-09-12 11:42:58 500 kr
35611 2020-09-16 06:30:01 500 kr
58078 2020-09-12 11:42:58 450 kr
50461 2020-09-11 21:30:39 400 kr
50461 2020-09-11 21:30:39 250 kr
36363 2020-09-11 22:51:43 200 kr
50461 2020-09-11 21:30:39 175 kr
10413 2020-09-11 21:17:43 150 kr
37144 2020-09-11 20:59:25 125 kr
58078 2020-09-11 20:24:11 100 kr
47692 2020-09-11 20:40:03 100 kr
58078 2020-09-11 20:24:11 75 kr
50470 2020-09-11 20:23:45 50 kr