300 kr
Avslutas: 17 SEP 19:38
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  100 kr
Matservis
nr. 506590

Matservis "Blåklocka" Gustavsberg, flintporslin

Kondition: Bruksslitage, krackeleringar

54970 2020-09-16 00:07:44 300 kr
58655 2020-09-16 09:15:43 250 kr
54970 2020-09-16 00:07:44 75 kr
58655 2020-09-14 18:46:30 50 kr