700 kr
Avslutas: 17 SEP 20:28
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  150 kr
Stegstol
nr. 506614

Stegstol med strykbräda, furu, 1900-talets

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (18 bud)
34600 2020-09-17 20:25:41 700 kr
15386 2020-09-17 20:20:52 650 kr
27606 2020-09-17 17:30:43 600 kr
46602 2020-09-15 23:49:02 550 kr
27606 2020-09-17 17:30:34 550 kr
46602 2020-09-15 23:49:02 500 kr
60279 2020-09-16 13:35:53 450 kr
46602 2020-09-15 23:49:02 400 kr
60279 2020-09-13 15:18:20 350 kr
27980 2020-09-10 21:31:02 300 kr
36363 2020-09-11 22:54:53 250 kr
27980 2020-09-10 21:31:02 200 kr
15386 2020-09-11 21:36:29 175 kr
27980 2020-09-10 21:31:02 150 kr
6653 2020-09-10 21:38:01 125 kr
27980 2020-09-10 21:31:02 100 kr
8240 2020-09-10 20:47:39 75 kr
21623 2020-09-10 20:40:09 50 kr