2 200 kr
Avslutas: 17 SEP 20:53
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  150 kr
Ljusskåp
nr. 506626

Ljusskåp för röntgenbilder 1950-tal, 70 X 59 X 26 cm

Kondition: Bruksslitage, testad fungerar

Budhistorik (29 bud)
54283 2020-09-17 20:48:23 2 200 kr
57785 2020-09-17 20:50:48 2 100 kr
54283 2020-09-17 20:48:23 2 000 kr
57785 2020-09-17 20:46:15 1 900 kr
54283 2020-09-17 20:45:13 1 800 kr
57785 2020-09-17 20:45:55 1 800 kr
54283 2020-09-17 20:35:20 1 400 kr
59442 2020-09-17 20:22:25 1 300 kr
54283 2020-09-17 19:11:02 1 200 kr
59442 2020-09-17 18:39:47 1 100 kr
54283 2020-09-17 18:31:07 1 000 kr
39481 2020-09-17 18:35:39 950 kr
54283 2020-09-17 18:31:07 900 kr
39481 2020-09-17 18:35:28 850 kr
54283 2020-09-17 18:31:07 800 kr
39481 2020-09-17 18:35:05 750 kr
54283 2020-09-17 18:31:07 700 kr
39481 2020-09-17 18:19:41 650 kr
54283 2020-09-16 07:11:34 600 kr
51391 2020-09-15 20:38:21 550 kr
54283 2020-09-16 07:11:02 500 kr
51391 2020-09-15 20:38:05 200 kr
59442 2020-09-15 10:29:11 175 kr
51391 2020-09-13 19:04:51 150 kr
60236 2020-09-11 13:23:28 125 kr
33258 2020-09-11 13:10:11 100 kr
60236 2020-09-11 13:23:12 100 kr
33258 2020-09-11 13:10:11 75 kr
60236 2020-09-11 10:51:24 50 kr