300 kr
Avslutas: 17 SEP 21:28
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Erik Olson
nr. 506666

Erik Olson, litografi, daterad 1955, 56x39

Kondition: Fuktskador i nederkant

49781 2020-09-17 10:17:41 300 kr
4538 2020-09-17 20:20:50 300 kr
49781 2020-09-17 10:17:41 250 kr
54277 2020-09-14 07:32:01 200 kr
4538 2020-09-14 03:05:13 175 kr
54277 2020-09-10 23:15:46 150 kr
4538 2020-09-14 03:05:09 150 kr
54277 2020-09-10 23:15:46 125 kr
27051 2020-09-11 07:40:49 100 kr
54277 2020-09-10 23:15:46 75 kr
4538 2020-09-10 21:47:10 50 kr