550 kr
Avslutas: 18 SEP 19:50
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Thomas Holm
nr. 506701

Thomas Holm, Akvarell, signerad och daterad -96, 57 X 77 cm

9831 2020-09-18 19:47:12 550 kr
49781 2020-09-18 19:43:11 500 kr
49781 2020-09-18 19:43:11 450 kr
36159 2020-09-18 19:37:09 400 kr
55239 2020-09-12 02:17:00 350 kr
47315 2020-09-12 09:00:25 300 kr
55239 2020-09-12 02:17:00 125 kr
49612 2020-09-12 02:26:57 100 kr
55239 2020-09-12 02:17:00 75 kr
53591 2020-09-11 22:09:28 50 kr