600 kr
Avslutas: 18 SEP 19:52
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Solur
nr. 506703

Solur, brons, 1900-tal, bär historiserande datering, diameter 28 cm

Kondition: Ytslitage

6653 2020-09-16 21:34:04 600 kr
10607 2020-09-12 15:04:40 550 kr
6653 2020-09-16 16:54:19 500 kr
10607 2020-09-12 15:04:40 400 kr
37695 2020-09-12 21:48:24 350 kr
10607 2020-09-12 15:04:40 300 kr
37695 2020-09-12 21:48:19 250 kr
10607 2020-09-12 15:04:40 200 kr
54140 2020-09-12 18:01:24 175 kr
10607 2020-09-12 15:04:40 150 kr
54140 2020-09-12 18:01:17 125 kr
10607 2020-09-12 15:04:40 100 kr
321 2020-09-11 21:55:11 75 kr
15386 2020-09-11 21:24:35 50 kr