450 kr
Avslutas: 18 SEP 20:02
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  100 kr
Luffararbete
nr. 506713

Luffararbete, krus, senapsskål, 18 och 1900-tal mm

Kondition: bruksslitage, kruset med spricka

57605 2020-09-18 19:38:35 450 kr
32335 2020-09-18 17:11:10 400 kr
57605 2020-09-18 19:37:16 400 kr
32335 2020-09-18 16:12:46 350 kr
57605 2020-09-18 15:16:42 300 kr
15386 2020-09-18 00:27:06 250 kr
32335 2020-09-17 21:57:19 200 kr
15386 2020-09-18 00:26:45 200 kr
32335 2020-09-17 21:57:15 175 kr
57605 2020-09-17 11:04:49 150 kr
53769 2020-09-15 22:57:51 125 kr
32335 2020-09-15 15:41:20 100 kr
18436 2020-09-11 23:09:56 75 kr
47051 2020-09-11 21:03:15 50 kr