250 kr
Avslutas: 18 SEP 20:48
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Kaptensstol
nr. 506785

Kaptensstol, smide och trä, 1900-talets första hälft

Kondition: Bruks och åldersslitage, sprickor, limmad sits, höj och sänkfunktionen defekt

45459 2020-09-14 23:57:54 250 kr
20711 2020-09-18 19:29:23 200 kr
45459 2020-09-14 23:57:54 175 kr
53739 2020-09-15 16:40:15 150 kr
45459 2020-09-14 23:57:54 125 kr
53739 2020-09-14 19:36:49 100 kr
53739 2020-09-14 19:36:49 50 kr