350 kr
Avslutas: 19 SEP 19:42
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Handväska Yves Saint
nr. 506855

Handväska Yves Saint Laurent, 1980-tal, bredd ca 23 cm

Kondition: Bruksslitage

55799 2020-09-14 00:22:38 350 kr
56451 2020-09-13 23:17:31 300 kr
60280 2020-09-13 15:42:54 250 kr
953 2020-09-12 21:07:01 200 kr
60280 2020-09-13 15:42:39 175 kr
953 2020-09-12 21:07:01 150 kr
5655 2020-09-13 15:10:06 125 kr
953 2020-09-12 21:07:01 100 kr
36709 2020-09-12 19:53:10 75 kr
36709 2020-09-12 19:53:10 50 kr