125 kr
Avslutas: 20 SEP 19:02
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Bords
nr. 506951

Bords och väggur mm, 1900-tal, höjd 39 cm och lägre

Kondition: Bruksslitage ej testade

57149 2020-09-20 12:16:13 125 kr
26898 2020-09-20 07:21:04 100 kr
28551 2020-09-14 22:10:31 75 kr
38335 2020-09-14 09:17:10 50 kr