250 kr

Avslutas: 20 SEP 19:04
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
1d, 8h, 50m, 11s
Båtmodell
nr. 506952

Båtmodell, 1900-talets andra hälft, längd 75 cm

Kondition: Ytslitage, delar saknas

59433 2020-09-14 20:21:36 250 kr
43060 2020-09-14 19:03:01 200 kr
59433 2020-09-14 20:20:58 175 kr
43060 2020-09-14 19:03:01 150 kr
59433 2020-09-14 20:20:51 125 kr
43060 2020-09-14 19:03:01 100 kr
59433 2020-09-14 20:20:34 75 kr
43060 2020-09-14 19:03:01 50 kr