250 kr
Avslutas: 22 SEP 19:36
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Lås
nr. 507332

Lås, bla 1700-tal, beslag, nycklar, mm

Kondition: Bruksslitage, rost

22820 2020-09-22 19:05:15 250 kr
34011 2020-09-15 20:20:35 200 kr
14167 2020-09-17 15:16:23 175 kr
34011 2020-09-15 20:20:35 150 kr
14167 2020-09-17 15:16:20 125 kr
34011 2020-09-15 20:20:35 100 kr
14167 2020-09-17 15:16:06 75 kr
34011 2020-09-15 20:20:30 50 kr