150 kr

Avslutas: 22 SEP 19:40
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
1d, 19h, 25m, 16s
Radio
nr. 507334

Radio, Philips Romance BDK 254 U, 1900-talets mitt, H=23 B=34

Kondition: Bruksslitage, ej testad

35765 2020-09-20 21:06:49 150 kr
43592 2020-09-19 08:28:23 125 kr
16137 2020-09-17 13:40:01 100 kr
38335 2020-09-15 22:03:10 75 kr
55380 2020-09-15 19:53:42 50 kr