150 kr
Avslutas: 22 SEP 19:46
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Grammofonmöbel Aristona
nr. 507341

Grammofonmöbel Aristona, Typ: G.R 35, 1900-talets första hälft, H=62 B=62 D=41, skivor

Kondition: Bruksslitage, ej testad

35765 2020-09-20 21:07:45 150 kr
17206 2020-09-17 06:54:02 125 kr
35765 2020-09-15 20:42:23 100 kr
14638 2020-09-15 23:23:03 75 kr
35765 2020-09-15 20:42:23 50 kr