500 kr

Avslutas: 22 SEP 19:54
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
1d, 22h, 18m, 27s
Väggtelefon
nr. 507352

Väggtelefon, Rikstelefon, Danmark, 1900-talets början, trä, 1 nyckel, H=76

Kondition: Bruksslitage, ej testad

53972 2020-09-20 00:58:04 500 kr
60258 2020-09-17 13:56:50 450 kr
16137 2020-09-17 13:40:31 400 kr
60258 2020-09-17 13:31:22 350 kr
53769 2020-09-15 22:54:51 300 kr
38335 2020-09-15 22:01:46 250 kr
53769 2020-09-15 22:54:49 250 kr
38335 2020-09-15 22:01:46 200 kr
53769 2020-09-15 22:54:47 175 kr
38335 2020-09-15 22:01:46 150 kr
53769 2020-09-15 22:54:43 125 kr
38335 2020-09-15 22:01:46 100 kr
36709 2020-09-15 20:30:06 75 kr
36709 2020-09-15 20:29:45 50 kr