1 200 kr
Avslutas: 24 SEP 19:08
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  100 kr
Strålkastare
nr. 507446

Strålkastare, från fartyg, 1960-tal, mässing, diam 44 cm, höjd 50 cm.

Kondition: Bucklor, renoveringsbehov.

Budhistorik (27 bud)
6913 2020-09-24 19:05:18 1 200 kr
34651 2020-09-24 19:03:18 1 100 kr
6913 2020-09-24 19:02:52 1 000 kr
34651 2020-09-24 19:03:04 950 kr
6913 2020-09-24 19:02:52 900 kr
34651 2020-09-24 19:02:58 850 kr
6913 2020-09-24 19:02:52 800 kr
39876 2020-09-24 18:57:56 750 kr
51258 2020-09-24 18:24:07 700 kr
39876 2020-09-24 18:57:50 700 kr
51258 2020-09-24 18:24:07 650 kr
19827 2020-09-24 17:46:33 600 kr
39876 2020-09-24 16:09:00 550 kr
58621 2020-09-22 23:04:17 500 kr
49425 2020-09-22 18:52:14 450 kr
45459 2020-09-20 17:49:12 400 kr
23246 2020-09-19 11:49:21 350 kr
45459 2020-09-20 17:49:08 350 kr
23246 2020-09-19 11:49:21 300 kr
45459 2020-09-20 17:27:20 250 kr
23246 2020-09-19 11:49:21 200 kr
42825 2020-09-18 15:37:42 175 kr
53832 2020-09-18 03:06:23 150 kr
56785 2020-09-17 22:47:23 125 kr
53832 2020-09-17 21:00:20 100 kr
56785 2020-09-17 20:22:40 75 kr
33945 2020-09-17 19:57:42 50 kr