1 200 kr
Avslutas: 24 SEP 20:24
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  200 kr
Stolar
nr. 507507

Stolar, 12 st, "Orkesterstolen", Sven Markelius, 1900-talets mitt.

Kondition: Smuts, skador finnes.

Budhistorik (25 bud)
57001 2020-09-24 19:25:52 1 200 kr
59605 2020-09-24 20:21:17 1 100 kr
57001 2020-09-24 19:25:52 1 000 kr
57523 2020-09-24 19:36:07 950 kr
57001 2020-09-24 19:25:52 900 kr
57523 2020-09-24 19:35:09 850 kr
57001 2020-09-24 19:25:52 800 kr
57523 2020-09-24 19:29:22 750 kr
57001 2020-09-24 19:25:52 700 kr
57523 2020-09-24 19:28:29 650 kr
57001 2020-09-24 19:25:52 600 kr
57523 2020-09-24 19:28:23 550 kr
57001 2020-09-24 19:25:52 500 kr
57523 2020-09-24 19:01:35 450 kr
59605 2020-09-23 12:12:29 400 kr
42825 2020-09-22 13:56:02 350 kr
39227 2020-09-22 13:21:32 300 kr
42825 2020-09-21 16:19:27 250 kr
39227 2020-09-22 13:21:29 200 kr
42825 2020-09-21 16:19:27 175 kr
39227 2020-09-22 13:21:26 150 kr
42825 2020-09-21 16:19:27 125 kr
59400 2020-09-21 07:50:45 100 kr
33551 2020-09-18 08:29:43 75 kr
33721 2020-09-17 21:37:55 50 kr