150 kr
Avslutas: 24 SEP 19:08
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Gipsfiguriner
nr. 507792

Gipsfiguriner, 1900-talets mitt, H=36 och mindre

Kondition: Färgbortfall och ytslitage, figurinen längst till höger på första bilden har fastlimmat huvud

39685 2020-09-24 19:05:20 150 kr
47497 2020-09-24 06:37:28 125 kr
37758 2020-09-23 21:01:13 100 kr
43592 2020-09-19 08:36:33 75 kr
47131 2020-09-18 12:44:21 50 kr