400 kr
Avslutas: 01 OKT 19:19
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  200 kr
Damcykel
nr. 509133

Damcykel, Monark, 1950-tal, 28-tum

Kondition: Bruksslitage, rost, i behov av översyn

8294 2020-10-01 19:16:02 400 kr
14684 2020-10-01 19:15:12 350 kr
8294 2020-10-01 19:14:04 300 kr
6366 2020-10-01 13:34:40 250 kr
23220 2020-09-30 19:55:31 200 kr
6366 2020-10-01 13:34:15 200 kr
23220 2020-09-30 19:55:31 150 kr
59318 2020-09-30 22:43:29 125 kr
23220 2020-09-30 19:55:31 100 kr
25175 2020-09-29 19:49:57 75 kr
55013 2020-09-25 10:24:04 50 kr