175 kr
Avslutas: 18 OKT 19:38
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  100 kr
Sven Grönvall
nr. 512296

Sven Grönvall, krokiskiss, blyerts på papper, signerad och daterad -49, 46 X 35 cm

57001 2020-10-18 16:27:41 175 kr
57681 2020-10-18 17:55:10 150 kr
57001 2020-10-18 16:27:41 125 kr
57681 2020-10-16 20:27:04 100 kr
57681 2020-10-16 20:27:04 50 kr