150 kr
Avslutas: 18 OKT 19:44
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Elis Barkstedt
nr. 512304

Elis Barkstedt, akvarell och gouache, 56 X 40 cm, signerad och daterad- 1927

55927 2020-10-18 17:47:33 150 kr
30124 2020-10-18 17:28:41 125 kr
59222 2020-10-17 19:56:09 100 kr
33076 2020-10-12 12:06:04 75 kr
58834 2020-10-11 19:58:59 50 kr