2 500 kr
Avslutas: 28 OKT 19:30
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  400 kr
Trampmoped
nr. 514142

Trampmoped, Jawa, 1980/90-tal, extra motor, sadel och hjul

Kondition: Bruksslitage, ej testad

Budhistorik (35 bud)
49775 2020-10-28 18:44:36 2 500 kr
31755 2020-10-28 10:43:09 2 400 kr
49775 2020-10-28 18:44:28 2 300 kr
31755 2020-10-28 10:43:09 2 200 kr
49775 2020-10-28 18:11:31 2 100 kr
31755 2020-10-28 10:39:26 2 000 kr
49775 2020-10-28 01:00:35 1 900 kr
37543 2020-10-27 23:33:03 1 800 kr
38335 2020-10-27 23:45:18 1 800 kr
37543 2020-10-27 23:33:03 1 700 kr
38335 2020-10-27 23:45:08 1 600 kr
37543 2020-10-27 23:33:03 1 500 kr
46759 2020-10-27 20:40:10 1 400 kr
38335 2020-10-27 18:50:40 1 300 kr
15430 2020-10-26 16:01:56 1 200 kr
55268 2020-10-23 08:44:32 1 100 kr
1267 2020-10-22 20:28:32 1 000 kr
55268 2020-10-23 08:44:28 950 kr
1267 2020-10-22 20:28:32 900 kr
5123 2020-10-22 17:07:27 850 kr
20621 2020-10-21 23:09:56 800 kr
12674 2020-10-21 22:12:27 750 kr
20621 2020-10-21 23:09:54 750 kr
12674 2020-10-21 22:12:27 700 kr
20621 2020-10-21 23:09:52 650 kr
12674 2020-10-21 22:12:27 600 kr
20621 2020-10-21 23:09:49 550 kr
12674 2020-10-21 22:12:27 500 kr
55030 2020-10-21 21:58:39 450 kr
55030 2020-10-21 21:58:39 200 kr
12674 2020-10-21 22:12:14 175 kr
55030 2020-10-21 21:58:39 150 kr
41499 2020-10-21 20:06:56 125 kr
41499 2020-10-21 20:06:56 75 kr
34762 2020-10-21 19:38:42 50 kr