350 kr
Avslutas: 29 OKT 21:08
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  100 kr
Egon Lennart Karlsson
nr. 514607

Egon Lennart Karlsson, "Skärgårdsvy" olja på pannå, signerad, 57x29 cm.

44148 2020-10-29 21:05:49 350 kr
14777 2020-10-26 21:43:28 300 kr
41631 2020-10-25 10:06:13 250 kr
14777 2020-10-26 21:43:23 250 kr
41631 2020-10-25 10:06:13 200 kr
14777 2020-10-26 21:43:18 175 kr
41631 2020-10-25 10:06:13 150 kr
14574 2020-10-26 11:41:26 125 kr
41631 2020-10-25 10:06:13 100 kr
14777 2020-10-23 19:38:31 75 kr
4612 2020-10-23 05:53:23 50 kr