Damcykel Puch city 28 tum 7 växlar
Anmärkningar: låst ingen nyckel
Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.
Budgivare 13 | 2020-11-22 19:00:58 | 2 100 kr |
Budgivare 4 | 2020-11-22 19:00:42 | 2 000 kr |
Budgivare 13 | 2020-11-22 18:27:16 | 1 900 kr |
Budgivare 12 | 2020-11-22 16:37:00 | 1 800 kr |
Budgivare 11 | 2020-11-21 17:10:27 | 1 700 kr |
Budgivare 12 | 2020-11-22 16:36:46 | 1 700 kr |
Budgivare 11 | 2020-11-21 17:10:27 | 1 600 kr |
Budgivare 10 | 2020-11-21 15:30:43 | 1 500 kr |
Budgivare 11 | 2020-11-21 17:10:09 | 1 500 kr |
Budgivare 10 | 2020-11-21 15:30:43 | 1 100 kr |
Budgivare 8 | 2020-11-19 19:54:46 | 1 000 kr |
Budgivare 9 | 2020-11-19 23:49:12 | 950 kr |
Budgivare 8 | 2020-11-19 19:54:46 | 900 kr |
Budgivare 9 | 2020-11-19 23:49:03 | 850 kr |
Budgivare 8 | 2020-11-19 19:54:46 | 800 kr |
Budgivare 9 | 2020-11-19 23:48:50 | 750 kr |
Budgivare 8 | 2020-11-19 19:54:20 | 700 kr |
Budgivare 7 | 2020-11-17 18:13:28 | 650 kr |
Budgivare 6 | 2020-11-16 20:50:20 | 600 kr |
Budgivare 7 | 2020-11-17 18:13:24 | 550 kr |
Budgivare 6 | 2020-11-16 20:50:20 | 500 kr |
Budgivare 5 | 2020-11-16 19:28:15 | 450 kr |
Budgivare 5 | 2020-11-16 19:26:19 | 350 kr |
Budgivare 4 | 2020-11-16 18:53:57 | 300 kr |
Budgivare 5 | 2020-11-16 19:26:06 | 300 kr |
Budgivare 4 | 2020-11-16 18:53:57 | 250 kr |
Budgivare 5 | 2020-11-16 19:25:54 | 200 kr |
Budgivare 4 | 2020-11-16 18:53:57 | 175 kr |
Budgivare 5 | 2020-11-16 19:23:39 | 150 kr |
Budgivare 4 | 2020-11-16 18:53:57 | 125 kr |
Budgivare 3 | 2020-11-16 18:25:34 | 100 kr |
Budgivare 2 | 2020-11-16 13:09:12 | 75 kr |
Budgivare 1 | 2020-11-16 07:38:23 | 50 kr |