700 kr
Avslutas: 23 NOV 19:00
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Spegel
nr. 519412

Spegel, gjutjärn, 1900-tal, H=88 B=55

Kondition: Ytslitage

35543 2020-11-21 09:51:30 700 kr
16137 2020-11-22 20:16:44 700 kr
35543 2020-11-21 09:51:30 650 kr
61700 2020-11-21 09:01:48 600 kr
35543 2020-11-21 09:51:15 550 kr
61700 2020-11-21 09:01:48 500 kr
35543 2020-11-21 09:50:43 450 kr
61700 2020-11-21 09:01:15 400 kr
35543 2020-11-20 22:51:48 350 kr
61700 2020-11-20 17:26:25 300 kr
35543 2020-11-20 22:51:41 300 kr
61700 2020-11-19 20:42:52 100 kr
16137 2020-11-17 19:59:30 75 kr
57184 2020-11-17 19:08:50 50 kr