1 100 kr
Avslutas: 25 NOV 20:19
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  100 kr
Servisdelar Ostindia
nr. 520009

Servisdelar Ostindia, Rörstrand, 1900/2000-tal

Kondition: Bruksslitage, kannan med spricka

Budhistorik (25 bud)
59446 2020-11-25 18:51:34 1 100 kr
19209 2020-11-25 20:16:43 1 100 kr
59446 2020-11-25 14:31:42 1 000 kr
44170 2020-11-25 16:03:44 1 000 kr
59446 2020-11-25 14:31:42 950 kr
44170 2020-11-25 16:03:31 900 kr
59446 2020-11-25 14:31:17 850 kr
56218 2020-11-25 11:30:27 800 kr
44170 2020-11-24 19:04:40 750 kr
56218 2020-11-24 18:53:44 700 kr
44170 2020-11-24 16:19:46 650 kr
56218 2020-11-24 07:16:13 600 kr
53972 2020-11-24 00:32:24 550 kr
56218 2020-11-23 22:18:54 500 kr
61882 2020-11-23 18:16:42 450 kr
57350 2020-11-21 20:31:14 400 kr
19209 2020-11-20 11:31:54 350 kr
57350 2020-11-21 20:26:12 350 kr
19209 2020-11-19 23:56:59 300 kr
22335 2020-11-19 21:59:44 250 kr
19209 2020-11-19 18:06:40 200 kr
19209 2020-11-19 18:06:23 125 kr
47051 2020-11-18 20:18:26 100 kr
44387 2020-11-19 09:32:10 75 kr
47051 2020-11-18 20:18:26 50 kr